in

Zemheri 10. Bölüm Fragmanı

Zemheri 5. Bölüm Fragmanı
Zemheri 5. Bölüm Fragmanı

Türkiyede başarılı çoğu yapıma imza atan Ay Üretim göre yeni bir proje daha geliyor. 2020 yılının Ocak ayında seyirci ile buluşması planlanan Zemheri dizisi Show TV kanalında yayınlanacak. 2020 yılına gösterişli bir antre gerçekleştirmek isteyen dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse paylaşacak. Dizinin yönetmenliğini Hilal Saral yapıyor. Kore yapımı Resurrection dizisinin uyarlanması olarak ekranlara gelecek. 

Dizide Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse dışarıda Zerrin Tekindor, Şebnem Dönmez, Engin Öztürk, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Hakan Taşkıran, Eylül Kandemir, Aleyna Özgeçen, Lila Gürmen gibi başarılı oyuncularda yer alıyor. 

Zemheri Konusu

Firuze ve Ayaz. Gök Mavisi engin denizler gibi bakışlarıyla Firuze ve yüreği uçsuz bucaksız sarp ormanların arasında gizli define Ayaz. Ayaz ama Firuze’ye Zemheri. Ayaz babasından devraldığı müteahhitlik yapılan firmasının başında yer almaktadır. Firuze’nin babası da Ayaz’ın firmasında işçidir. Bir gün çalıştıkları şantiyede iş kazası meydana kazanç. Firuze babasının meslek sahasındaki bu elim durum ile suçlanmasında kılıçları kuşanır. Amacı babasını suçsuz olduğunu kanıtlanmaktır. Fakat yolu bu şuçlamadaki birinci ayağa yani Ayaz’a çıkar. İşte bu Zemheri Ayazında yaşanacak büyük aşk böyle başlar. 

Firuze (Ayça Ayşin Turan)

Firuze mavi gözlü, güzeller güzeli kızdır. Babası bir şantiyede işçidir. Babasının işyerinde meydana gelen meslek kazası onun hayatının dönüm noktasıdır. Babasını kurtarmak isterken kendini vicdanıyla aşkı aralarında savaşırken bulur. 

Ayaz (Alperen Duymaz)

Ayaz dev meslek sahalarında büyük projeler idare eden genç bir müteahhittir. Babasından devraldığı bu işi hakkıyla götürmek isterken abisinin rahatlığı meslek uygun çıkacak büyük bir kaosa sebeb olur. Şantiyede meydana çıkan iş kazası Ayaz’ın hayatını tıpatıp adı gibi Ayaza, Zemheri ayazına  çevirir. Firuze ve Ailesi arasında kalan Ayaz için yaşam bundan böyle beklediğinden daha zordur.

 

Zemheri 10. Bölüm Özeti

Zemheri, yeni bölümü ile 18 Mart Çarşamba 2020 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Baraj 1. Bölüm Fragmanı

Baraj 2. Bölüm Fragmanı

Hercai 37. Bölüm Fragmanı