in

Zalim İstanbul 36. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı
Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Zalim İstanbul, Seher’in girdiği engebeli hayat mücadelesini anlatmaktadır. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Acımasız İstanbul dizisini Avşar Film üstlenmekte. Yapımcılığında ise Şükrü Avşar’ın yer aldığı projenin yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan oturmakta. Ayrıca senaryosunda da Sırma Yanık’ın bulunduğu Zalim İstanbul dizisi oldukça geniş bir kadroya sahip. 2019 yılının başarılı senaryolarından birisine ait olan dizinin çekimleri Antakya ve İstanbul aralarında gerçekleştirilmektedir. Kanal D ekranlarının dizisi Acımasız İstanbul duygusal türdedir. Daha önce Artvinli olarak belirlenen proje, şehrin negatif hava koşulları sebebiyle iptal edilerek Antakya’da yapılması planladı. böylece ‘Artvinli’ dizisinin adı değiştirilerek ‘Zalim İstanbul’ oldu.

‘Kimsenin sınanmadığı günahın masumu değildir’ sözüyle ekranlara gelen Zalim İstanbul, Seher’in Atakya’dan İstanbul’a yol bölge hikayesini anlatmaktadır. Meşhur meslek adamı Agah Karaçay ile tanışan Seher, yaşamının engebeli mücadelesine başlayacaktır. Üç çocuğu ile kimsesiz geçinmeye çalışan Seher’i epeyce güç günler beklemektedir. Peki Agah Karaçay ile yaşacağı sorun nedir? İşte Seher’in üç çocuğu ile birlikte Agah Karaçay’a aleyhinde girdiği zorlu imtihan…

Başrollerinde Fikret Kuşkan’ın yer aldığı Kanal D ekranlarının dizisi Zalim İstanbul kadrosunda, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Acımasız İstanbul dizisi karakterleri

Agah Karaçay (Fikret Kuşkan); Ünlü lojistis sektörünün bilinen ismi Agah Karaçay, Seher ile benzer memleketlidir. Antakya’dan İstanbul’a uzanan bu hikayede Seher’in en zorlu sınavlarından birisi Agah Karaçay olacaktır.

Seher (Deniz Uğur); Antakya’da yaşayan Seher, üç çocuk sahibidir. Çocukları ile birlikte geçinmeye çalışan Sher, ünlüiş adamı Agah Karaçay ile tanışacaktır. Geçmişteki sırları aydınlağa kavuşturan bu tanışm, Seher’i ve çocukları engebeli bir sınava sokacaktır.

Cenk Karaçay (Ozan Dolunay); Zalim İstanbul dizisinde Agah Karaçay’ın oğludur.

Nedim (Berker Güven); Acımasız İstanbul dizisi Agah Karaçay’ın yeğeni.

Cemre (Sera Kutlubey); Acımasız İstanbul dizisi Seher’in kızı.

Damla (Simay Barlas); Zalim İstnbul dizisi Agah Karaçay’ın kızı.

Zalim İstanbul 36. Birim Özeti

Acımasız İstanbul, yeni bölümü ile 23 Mart Pazartesi 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şampiyon 21. Bölüm Fragmanı

Şampiyon 25. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 74. Bölüm Fragmanı