in

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı
Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Acımasız İstanbul, Seher’in girdiği engebeli yaşam mücadelesini anlatmaktadır. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Zalim İstanbul dizisini Avşar Film üstlenmekte. Yapımcılığında ise Şükrü Avşar’ın yer aldığı projenin yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan oturmakta. Ayrıca senaryosunda da Sırma Yanık’ın bulunduğu Zalim İstanbul dizisi oldukça geniş bir kadroya sahip. 2019 yılının başarılı senaryolarından birisine ait olan dizinin çekimleri Antakya ve İstanbul aralarında gerçekleştirilmektedir. Kanal D ekranlarının dizisi Zalim İstanbul hissi türdedir. Daha önce Artvinli olarak belirlenen proje, şehrin olumsuz hava koşulları sebebiyle iptal edilerek Antakya’da yapılması planladı. böylece ‘Artvinli’ dizisinin adı değiştirilerek ‘Zalim İstanbul’ oldu.

‘Kimsenin sınanmadığı günahın masumu değildir’ sözüyle ekranlara gelen Zalim İstanbul, Seher’in Atakya’dan İstanbul’a yol bölge hikayesini anlatmaktadır. Meşhur meslek adamı Agah Karaçay ile tanışan Seher, yaşamının engebeli mücadelesine başlayacaktır. Üç çocuğu ile tek başına geçinmeye çalışan Seher’i oldukça zorlama günler beklemektedir. Peki Agah Karaçay ile yaşacağı sorun nedir? İşte Seher’in üç çocuğu ile birlikte Agah Karaçay’a karşısında girdiği engebeli imtihan…

Başrollerinde Fikret Kuşkan’ın yer aldığı Kanal D ekranlarının dizisi Zalim İstanbul kadrosunda, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Acımasız İstanbul dizisi karakterleri

Agah Karaçay (Fikret Kuşkan); Ünlü lojistis sektörünün belli ismi Agah Karaçay, Seher ile aynı memleketlidir. Antakya’dan İstanbul’a uzanan bu hikayede Seher’in en zorlu sınavlarından birisi Agah Karaçay olacaktır.

Seher (Deniz Uğur); Antakya’da yaşamış Seher, üç çocuk sahibidir. Çocukları ile birlikte geçinmeye çalışan Sher, ünlüiş adamı Agah Karaçay ile tanışacaktır. Geçmişteki sırları aydınlağa kavuşturan bu tanışm, Seher’i ve çocukları zorlu bir sınava sokacaktır.

Cenk Karaçay (Ozan Dolunay); Zalim İstanbul dizisinde Agah Karaçay’ın oğludur.

Nedim (Berker Güven); Zalim İstanbul dizisi Agah Karaçay’ın yeğeni.

Cemre (Sera Kutlubey); Acımasız İstanbul dizisi Seher’in kızı.

Damla (Simay Barlas); Acımasız İstnbul dizisi Agah Karaçay’ın kızı.

Zalim İstanbul 31. Birim Özeti

Acımasız İstanbul, yeni bölümü ile 17 Şubat Pazartesi 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıfır Bir Fragman

Sıfır Bir Fragman

Vuslat 41. Bölüm Fragmanı

Vuslat 41. Bölüm Fragmanı