in

Yasak Elma 74. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı
Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden farklı öyküsü ele alınıyor. Birbirine hem çok düşkün hem de çok ayrı kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, iş hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan daha sonra kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ama Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. böylece Yıldız’ı oldukça zorlu bir süreç beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasak Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasaklanmış Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Övünç Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barıştırma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasak Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasak Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı meslek adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Zeki ve hürmet duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanına sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, varlıklı iş adamı Halit’ten hamile kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Iftihar Tuna); Övünç, İstanbul’un en sinyâl genç iş adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden mutluluk duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in civarda pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. yaşam koşulları iyi olan bir yaşam elde yapabilmek için varlıklı bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Gerek karakteri gerekse işine düşkün ve içten yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa karşı tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine her zaman karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Barış Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine göre daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin çekicilik salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten sonradan doktor olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasak Elma 74. Bölüm Özeti

Yasak Elma, yeni bölümü ile 23 Mart Pazartesi 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 36. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 14. Bölüm Fragmanı