in

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı
Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden öbür öyküsü ele alınıyor. Birbirine hem çok düşkün ayrıca de fazla öbür kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, iş hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan sonra kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ancak Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. böylece Yıldız’ı epeyce engebeli bir süreç beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasaklanmış Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasak Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Övünç Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barıştırma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasak Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasaklanmış Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı meslek adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Akıllı ve saygı duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanına sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, varlıklı iş adamı Halit’ten hamile kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Iftihar Tuna); Övünç, İstanbul’un en sinyâl genç meslek adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden sevinç duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in civarda pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. hayat şartları iyi olan bir hayat elde edebilmek için varlıklı bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Lüzum karakteri gerekse işine düşkün ve içten yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa aleyhinde tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine daima karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Uzlaştırma Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine göre daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin çekicilik salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten sonradan hekim olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasaklanmış Elma 69. Bölüm Özeti

Yasak Elma, yeni bölümü ile 17 Şubat Pazartesi 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Parazit Fragman

Parazit Fragman