in

Vuslat 41. Bölüm Fragmanı

Vuslat 41. Bölüm Fragmanı
Vuslat 41. Bölüm Fragmanı

Başrollerini Kadir Doğulu ve Devir Özkan’ın paylaştığı  Vuslat dizisi Trt1 rkranlarında olacak. yapımını 23 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmeni Murat Onbul oldu. Dizinin temelini oluşturan senaryosu, Betül Yağsağan göre kaleme alınıyor. 2019 un ilk günlerinde ekranlarda olacak olan dizi Vuslat için yapımcı Uğur Veli ile Raif İnan büyük yatırımlar ile yola çıkıyor. 

VUSLAT DİZİ KONUSU

Büyük işadamı olan Mahir ve ailesi için geçim savaşı veren güzeller güzeli Vuslat’ın akılalmaz aşk hikayesi konu olacak. Yüksek bütçelerle oyuncuya bahşedilen değeri bir kere daha gösteren 23Medya dizideki durum örgüsünü bir romanın akıp giden sayfaları gibi kalbimize işleyecek.

VUSLAT DİZİ OYUNCULARI

Mahir (Kadir Doğulu)

Mahir, iyi eğitim almış kendisi en iyi şekilde açıklayan varlıklı bir işadamıdır. Vuslat’a fazla aşıktır. Onu galip gelmek için verdiği savaş bugüne kadar oysa en zorlu savaştır. 

Vuslat (Devrim Özkan)

Vuslat ailesinin geçimini üstlenmiş, ekmek için onuru ve şerefiyle uğraş eden güzeller güzeli bir kızdır. ufak yaştan beri çalışıp en iyisini gerçekleştirmek için savaşır. Mahir’e çok aşıktır. Ama aralarındaki engel bugüne dek bir çok yuvayı dağıtmış, bir çok aşkı ezip geçmiş paradır. 

Vuslat 41. Birim Özeti

Vuslat, yeni bölümü ile 17 Şubat Pazartesi 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı