in

Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm Fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm Fragmanı
Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm Fragmanı
Uyanış Büyük Selçuklu, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Konuk yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Trt 1 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Buğra Gülsoy bulunan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Buğra Gülsoy, Hatice Şendil Ekin Koç, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Gürkan Uygun, Osman Sonant, İlker Kızmaz, gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm Özeti

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Nisan 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil Ekin Koç, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Gürkan Uygun, Osman Sonant, İlker Kızmaz, gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yaz 1. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim 1. Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim 11. Bölüm Fragmanı