in

Ünlülerin Akın Ettiği Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin Galasında Gözyaşları Su Baskını Oldu!

Ünlülerin Akın Ettiği Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin Galasında Gözyaşları Su Baskını Oldu!
Ünlülerin Akın Ettiği Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin Galasında Gözyaşları Su Baskını Oldu!

31 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminin galası, 29 Ocak Çarşamba akşamı Kanyon Cinemaximum’da ünlü isimlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. 

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın üstlendiği, başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Muhakkak’ın paylaştığı filmin galasında, serinin birincil filminin başrol oyuncuları Belçim Alim ve Mehmet Günsür de ekibi yalnız bırakmadı. Galaya aynı zamanda Demet Akbağ, Gülben Ergen, Gökhan Özoğuz, Alper Saldırgan, Murat Eken, Bennu Gerede, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu, Gökçe Bahadır, Burak Kut-Cansel Yeni, Batuhan Karacakaya, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Didem Balçın, Canan Ergüder-Kenan Ece, Damla Colbay, Ezel Akay, Derya Alabora, Okan Çabalar, Gül Gölge, Gülcan Arslan, Hande Doğandemir, Tamer Levent, İsmail Ege Muhakkak – Hande Ünal, Neslihan Arslan, Şahika Ercümen, Şenay Gürler, Sevda Erginci, Doğaç Yıldız, Ceren Akdağ, Tansel Öngel, Aslı Melisa Uzun, Yağız Can Konyalı gibi çoğu ünlü isim katıldı. Filme ilham veren hikâyenin gerçek kahramanlarından Gülçin Sınar Kiropoulos ise gecenin sürpriz konuğu oldu.

Hakiki bir hayat öyküsüne dayanan ve 1960’lardan günümüze uzanan hikâyesiyle konukları gözyaşına boğan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, sunduğu görsel zenginlik ve müzikleriyle de izleyenler kadar ayakta alkışlandı.

Dağıtımcılığını CGV Mars Yayılma’ın üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 31 Ocak 2020’de sinemalarda!

“AŞK SEVMEKTEN VAZGEÇMEMEKTİR”

Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçirilen “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, 1960’ların İstanbul’undan günümüz Ankara’sına uzanan, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesi… Hakiki bir yaşam öyküsüne dayanan film, sanat ekibinin dikkatli çalışmalarla ortaya çıkardığı dekorları ve özenle seçilmiş mekânlarıyla izleyenleri zamanda duygusal bir yolculuğa çıkarırken hemen hemen görsel bir şölen sunuyor.

Büyük bir heyecan ve merakla beklenen “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, herkesin hayatında örneklerini yaşadığı tesadüflerin ve teğet geçişlerin öyküsünü, sarsıcı bir kurguyla bir kez daha beyazperdeye taşıyor. İki öbür dönemi anlatan film, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkarıyor.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Muhakkak paylaşıyor. Filmin zengin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler yer alıyor.

Hikâyesi birincil filmde olduğu gibi İpek Sorak’a ait olan “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin senaryosu tekrar Nuran Cihan Şit’in imzasını taşıyor. Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının arkasından filmin çekimleri yaklaşık iki ayda Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirildi. “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin poster fotoğraflarını, serinin ilk filminde olduğu gibi Ankaralı fotoğrafçı Mehmet Turgut çekerken, afiş tasarımını da yine birincil filmin afişini hazırlayan Arda Aktaş (Daire Creative) yaptı.

Serinin birincil filminde olduğu gibi “Aşk Tesadüfleri Sever 2” de, çarpıcı hikâyesi ve etkileyici görsel anlatımının yanı sıra, müzikleriyle de fazla konuşuluyor. Geçmişten günümüzde şarkı seçimleriyle seyircilerin kalbine dokunan filmin orijinal müzikleri ise, birincil filmde olduğu gibi yine Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.

Anasayfa » Haberler » Ünlülerin Akın Ettiği Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin Galasında Gözyaşları Su Baskını Oldu!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Minions: Rise of Gru’dan Fragman Geldi

Minions: Rise of Gru’dan Fragman Geldi

Fast And Furious 9 Ilgiyle Beklenen İlk Uzun Fragmanı Geldi!

Fast And Furious 9 Ilgiyle Beklenen İlk Uzun Fragmanı Geldi!