in

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı
Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı

İstanbul akademisi ve Niçin Film’in karşılıklı yapımı olan Tutunamayanlar TRT1’de yeni bir dönem başlatıyor. Yönetmenliğini Osman Nail Doğan’ın yaptığı, senaryosunu ise Mustafa Karataş’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise, Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Başarı Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Vatansever ve Uzlaştırma Yıldız yer alıyor. Absürt komedide yeni bir ses getirecek dizinin konusu ise şöyle, 

Tutunamayanlar Konusu, 

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Başarı Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Vatansever ve Uzlaşma Yıldız’ın paylaştığı dizide, Tarık bu güne değin hiç bir meslek sahibi olamamıştır. Hiç bir işte çalışmamış ve bir gün egzersiz niyetine girdiğinde ilk iş görüşmesine gittiği şirkette İrem ile karşılaşır ve aşık olur. İrem babası işini kaybettikten sonradan savrulmuş ve hayalini yerine getirmek için çabalama arzusu içindedir. Tarık aşık olduğu kadını mahalleye çağırır. Mahalledeki kitap kafede çaycı olarak işe başlar İrem. 

İrem’in gönlünün kazanmanın meslek düzenlemek ve onu hayallerine ulaştırmak olduğunu çözer. Tamda o zamanlarda karşısına İlhan adında ilham perisi çıkar.  Azıcık başına buyruk ve dediklerine körü körüne ast olan İlhan Tarık’ın zaten arapsaçı olan hayatını ayrıntılarıyla çorbaya çevirir. Tarık, İlhan ve İrem’in absürt gülünç dizisi Tutunamayanlar her salı TRT1’de!

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu

Tarık (Doğu Demirkol)

Tarık azıcık başına buyruk birazda savruktur. Hiç bir işte tutunamamıştır. İlk meslek görüşmesinde aşık olduğu kız için karşısına çıkan ilham perisi ile tutunamıyacak işler kurar. 

İrem (Ece Çemişoğlu)

İrem, işsizdir. Tarık ile Tarık’ın meslek görüşmesine gittiği şirkette tanışır ve o gün İrem’in hayatının değiştiği gündür. 

 

Tutunamayanlar 6. Bölüm Özeti

Tutunamayanlar, yeni bölümü ile 18 Şubat Salı 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu 8. Bölüm Fragmanı

Aykut Enişte Fragman

Aykut Enişte Fragman