in

Tutunamayanlar 14. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı
Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı

İstanbul akademisi ve Neden Film’in müşterek yapımı olan Tutunamayanlar TRT1’de yeni bir dönem başlatıyor. Yönetmenliğini Osman Nail Doğan’ın yaptığı, senaryosunu ise Mustafa Karataş’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise, Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Galibiyet Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Barışma Yıldız yer alıyor. Absürt komedide yeni bir ses getirecek dizinin konusu ise şöyle, 

Tutunamayanlar Konusu, 

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Başarı Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Vatansever ve Barışma Yıldız’ın paylaştığı dizide, Tarık bu güne kadar hiç bir meslek sahibi olamamıştır. Hiç bir işte çalışmamış ve bir gün alıştırma niyetine girdiğinde birincil iş görüşmesine gittiği şirkette İrem ile karşılaşır ve aşık olur. İrem babası işini kaybettikten daha sonra savrulmuş ve hayalini yapmak için çabalama arzusu içindedir. Tarık aşık olduğu kadını mahalleye çağırır. Mahalledeki kitap kafede çaycı olarak işe başlar İrem. 

İrem’in gönlünün kazanmanın meslek ayarlamak ve onu hayallerine ulaştırmak olduğunu çözer. Tamda o zamanlarda karşısına İlhan adında ilham perisi çıkar.  Birazcık başına buyruk ve dediklerine körü körüne emrindeki olan İlhan Tarık’ın zaten arapsaçı olan hayatını adamakıllı çorbaya çevirir. Tarık, İlhan ve İrem’in absürt gülünç dizisi Tutunamayanlar her salı TRT1’de!

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu

Tarık (Doğu Demirkol)

Tarık biraz başına buyruk birazda savruktur. Hiç bir işte tutunamamıştır. İlk iş görüşmesinde aşık olduğu kız için karşısına çıkan ilham perisi ile tutunamıyacak işler kurar. 

İrem (Ece Çemişoğlu)

İrem, işsizdir. Tarık ile Tarık’ın meslek görüşmesine gittiği şirkette tanışır ve o gün İrem’in hayatının değiştiği gündür. 

 

Tutunamayanlar 14. Bölüm Özeti

Tutunamayanlar, yeni bölümü ile 21 Nisan Salı 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survivor 2020 29. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 47. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 164. Bölüm Fragmanı