in

Tutunamayanlar 11. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı
Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı

İstanbul akademisi ve Niçin Film’in karşılıklı yapımı olan Tutunamayanlar TRT1’de yeni bir dönem başlatıyor. Yönetmenliğini Osman Nail Doğan’ın yaptığı, senaryosunu ise Mustafa Karataş’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise, Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Zafer Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Uzlaştırma Yıldız yer alıyor. Absürt komedide yeni bir ses getirecek dizinin konusu ise şöyle, 

Tutunamayanlar Konusu, 

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Galibiyet Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Barışma Yıldız’ın paylaştığı dizide, Tarık bu güne dek hiç bir iş sahibi olamamıştır. Hiç bir işte çalışmamış ve bir gün çalışma niyetine girdiğinde birincil meslek görüşmesine gittiği şirkette İrem ile karşılaşır ve aşık olur. İrem babası işini kaybettikten daha sonra savrulmuş ve hayalini yerine getirmek için çabalama arzusu içindedir. Tarık aşık olduğu kadını mahalleye çağırır. Mahalledeki kitap kafede çaycı olarak işe başlar İrem. 

İrem’in gönlünün kazanmanın meslek hazırlamak ve onu hayallerine ulaştırmak olduğunu çözer. Tamda o zamanlarda karşısına İlhan adında ilham perisi çıkar.  Azıcık başına buyruk ve dediklerine körü körüne alt olan İlhan Tarık’ın zaten arapsaçı olan hayatını adamakıllı çorbaya çevirir. Tarık, İlhan ve İrem’in absürt gülünç dizisi Tutunamayanlar her salı TRT1’de!

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu

Tarık (Doğu Demirkol)

Tarık azıcık başına buyruk birazda savruktur. Hiç bir işte tutunamamıştır. İlk meslek görüşmesinde aşık olduğu kız için karşısına meydana çıkan ilham perisi ile tutunamıyacak işler kurar. 

İrem (Ece Çemişoğlu)

İrem, işsizdir. Tarık ile Tarık’ın iş görüşmesine gittiği şirkette tanışır ve o gün İrem’in hayatının değiştiği gündür. 

 

Tutunamayanlar 11. Birim Özeti

Tutunamayanlar, yeni bölümü ile 31 Mart Salı 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survivor 2020 29. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 28. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 29. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 27. Bölüm Fragmanı