in

Tutunamayanlar 10. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı
Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı

İstanbul akademisi ve Neden Film’in müşterek yapımı olan Tutunamayanlar TRT1’de yeni bir dönem başlatıyor. Yönetmenliğini Osman Nail Doğan’ın yaptığı, senaryosunu ise Mustafa Karataş’ın yazdığı dizinin başrollerinde ise, Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Galibiyet Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Vatansever ve Uzlaşma Yıldız yer alıyor. Absürt komedide yeni bir ses getirecek dizinin konusu ise şöyle, 

Tutunamayanlar Konusu, 

Başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çemişoğlu, Galibiyet Alagöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever ve Uzlaştırma Yıldız’ın paylaştığı dizide, Tarık bu güne kadar hiç bir meslek sahibi olamamıştır. Hiç bir işte çalışmamış ve bir gün egzersiz niyetine girdiğinde ilk meslek görüşmesine gittiği şirkette İrem ile karşılaşır ve aşık olur. İrem babası işini kaybettikten daha sonra savrulmuş ve hayalini yerine getirmek için çabalama arzusu içindedir. Tarık aşık olduğu kadını mahalleye çağırır. Mahalledeki kitap kafede çaycı olarak işe başlar İrem. 

İrem’in gönlünün kazanmanın iş koymak ve onu hayallerine ulaştırmak olduğunu çözer. Tamda o zamanlarda karşısına İlhan adında ilham perisi çıkar.  Birazcık başına buyruk ve dediklerine körü körüne bağlı olan İlhan Tarık’ın zaten arapsaçı olan hayatını ayrıntılarıyla çorbaya çevirir. Tarık, İlhan ve İrem’in absürt gülünç dizisi Tutunamayanlar her salı TRT1’de!

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosu

Tarık (Doğu Demirkol)

Tarık biraz başına buyruk birazda savruktur. Hiç bir işte tutunamamıştır. İlk meslek görüşmesinde aşık olduğu kız için karşısına meydana çıkan ilham perisi ile tutunamıyacak işler kurar. 

İrem (Ece Çemişoğlu)

İrem, işsizdir. Tarık ile Tarık’ın iş görüşmesine gittiği şirkette tanışır ve o gün İrem’in hayatının değiştiği gündür. 

 

Tutunamayanlar 10. Bölüm Özeti

Tutunamayanlar, yeni bölümü ile 24 Mart Salı 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 14. Bölüm Fragmanı

Baraj 1. Bölüm Fragmanı

Baraj 2. Bölüm Fragmanı