in

Tövbeler Olsun 11. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 1. Bölüm Fragmanı
Tövbeler Olsun 1. Bölüm Fragmanı

TRT1’in sevilen dizilerinden biri olmaya aday, aile sıcaklığını her zerresinde hissettiren dizisi Tövbeler olsun sağlam kadrosu ile 9 Ağustos Pazar akşamı seyirci ile buluşuyor. Yapımcılığını Mustafa Fener’in yaptığı dizinin yönetmenliğini Serdar Akar üstlernirken, dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan’ın kaleminden çıkıyor.  Başrollerini Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Pinti ve katı bir adam olarak nitelendirilen Horanta Holding’in sahibi aynı zamanda mücevher tasarımcısı olan Namzet Horanta ile Eski Ortağı aynı zamanda düşmanı olan Osman Necipli’nin ezeli rekabeti ve ardından Namzet Horanta’nın cömert olma yolunda verdiği eşsiz mücadele anlatılıyor. Namzet bey bu değişimi gösterirken Hatme Çiçeğim diyerek hitap ettiği gözünden sakındığı eşi Latife Horanta ve evlatları Buğra, Sinan ve Nazmiye bu durumdan şüphelenirler. Olaylar peşi sıra gelirken izleyenleri kahkalara boğacak sıcacık bir aile dizisi her pazar TRT1 ekranlarında olacak. 

TÖVBELER OLSUN OYUNCU KADROSU

Namzet Horanta ( Güven Kıraç):  Kayserili, mücevher tasarımcısı ve aynı zamanda kendi soyadını taşıyan Horanta Holding’in sahibidir.  İlk eşi Ayşe’ye aşırı cimri, pinti bir hayat yaşatınca eşi genç yaşta ebediyete uğurlanmış, şimdilerde genç ve bakımlı Hatme Çiçeğim dediği eşi Latife ile evlidir. Latife için Zengin kocadır. 3 tane evladı vardır. Sinan, Buğra ve Nazmiye. Ezeli düşmanı ise eski dostu, eski ortağı Osman Neciplidir. 

Latife Horanta ( İpek Tuzcuoğlu):  Namzet Horantanın 25 yıllık eşidir. Halen genç ve güzel duran Latife hanım oldukça otoriter evdeki son sözleri söyleyen kişidir.  Eşi Namzet ile bir oğlu vardı. gözbebeği Buğrası. Diğer iki çocuğu sinan ve Nazmiye Namzet’in ilk eşi Ayşe hanımdan olan evlatlarıdır. Latife Namzet’in cimrilikten cömertliğe giden davranışlarını anlamlandıramaz. 

Osman Necipli (Erkan Can):  Eskiden Namzet beyin ortağı iken aralarında çıkan büyük tartışma onları birbiirinden ayırır. Osman bey takı tasarımcısı üstelik yeteneğı azımsanamayacak kadar büyüktür. Ortaklıkları bitince şimdilerde İstanbul Beykoz’da kendine ait bir kuyumxu dükkanı işletir. 

Tövbeler Olsun 11. Bölüm Özeti

Tövbeler Olsun, yeni bölümü ile 25 Ekim Pazar 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 1. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 10. Bölüm Fragmanı