in

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı
Sefirin Kızı 9. Bölüm Fragmanı

Q3 Medya ve NGM Medyanın müşterek yapımı olarak 2020’nin ilk günlerinde  ekranlara  gelecek Sefirin Kızı dizisinin çekimleri başladı. Yönetenliğini en son Sen Anlat Karadeniz dizisinde bulunan Emre Kabakuşak’ın gerçekleştirdiği öğrenilirken, senaryosunu tekrar Sen Anlat Karadeniz’in ekibinden Ayşe Ferda Eryılmaz ve beraberinde Akarsu Erdem kaleme alıyor. 

Muğla’da çekimlere başlanan dizinin bir ege dizisi olacağı söylensede sonraki bölümlerde çekimlerin İstanbul’a sarkacağı bilinmekte. 

Sefir Fazla Acımasız, kızına çocukluğundan beri iyi bir baba olamamış hayırsızın tekidir.  Kızı Nare Sancar’a aşık olur. İmkansız aşkların kaçınılmazı kaçarak evlenme onlar için de çıkış yolu olmuştur. Birlikte kaçarak nikah hazırlığı yaptıkları sırada, Nare elini kana bulamak zorunda kalır. Büyük aşkın üstüne kan lekesi sürülünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. 

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU

Sefir (Erdal Küçükkömürcü)

Sefir, Çok sinirli, huysuz ve sevgisiz bir babadır. İlk eşinden olan Nare’ye düşmen gibi davranırken öteki eşinden olan kızını prenses gibi davranır. 

Nare ( Neslihan Atagül Doğulu)

Nare, Annesiniş kaybetmiş şiddet çocukluk geçirmiş olgun bir kızdır.  Sancak’a aşık olur. Duygularının ortak olduğunu öğrendiğinde beraber kaçarlar. Evlenecekleri gün Nare’nin eline bulaşan kan aşklarının arasına girer. 

Sancak (Engin Akyürek)

Bayrak, Nare’ye gözüne toz kaçsa dünyayı yıkacak değin çok aşıktr. Fakat Nare’nin babası onlar için engeldir. Nare ile kaçarlar. Evlenmek üzere iken aşklarına Sefir’in gölgesi düşer. 

Sefirin Kızı 9. Bölüm Özeti

Sefirin Kızı, yeni bölümü ile 17 Şubat Pazartesi 2020 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vuslat 41. Bölüm Fragmanı

Vuslat 41. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı