in

Ramo 7. Bölüm Fragmanı

Başrollerini Murat Yıldırım, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Yüksek Dağ Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini çok eskiden çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana’da yaşamaktadır. Adananın yoksul ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve gözü kara bir adamdır. Tüm mahalle gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte akaryakıt kaçakçcılığı yapar. CEngiz’in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise bundan böyle bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Ama Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo’yu en kuvvetsiz yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Yıldırım)

Ramo yani gerçek adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir ama boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için akaryakıt kaçakçılığı yapar ama bir gün isyan edip baş kaldırınca hayat savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo’nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo’nun annesidir. En Düşük Ramo değin gözü kara ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Şatafat Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo’nunda can dostudur. Minik yaşta babasının annesini öldüreceğini fark ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz’u Sabahat büyütür. Ramo’nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin laf geçiremediği Ramo’nun kız kardeşi Fatma vardır. 

Ramo 7. Bölüm Özeti

Ramo, yeni bölümü ile 25 Şubat Salı 2020 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Kadının Seks Günlüğü Orijinal Fragman

Bir Kadının Seks Günlüğü Orijinal Fragman

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 Orijinal Fragman

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 Orijinal Fragman