in

Ramo 11. Bölüm Fragmanı

Ramo 11. Bölüm Fragmanı
Ramo 11. Bölüm Fragmanı

Başrollerini Murat Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini bir zamanlar çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana’da yaşamaktadır. Adananın yoksul ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve cesur bir adamdır. Bütün mahalle gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte akaryakıt kaçakçcılığı yapar. CEngiz’in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise artık bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Fakat Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo’yu en çelimsiz yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Şimşek)

Ramo yani hakiki adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir lakin boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için mazot kaçakçılığı yapar lakin bir gün isyan edip baş kaldırınca yaşam savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo’nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo’nun annesidir. En Az Ramo dek cesur ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Şatafat Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo’nunda can dostudur. Küçük yaşta babasının annesini öldüreceğini fark ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz’u Sabahat büyütür. Ramo’nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin söz geçiremediği Ramo’nun kız kardeşi Fatma vardır. 

Ramo 11. Birim Özeti

Ramo, yeni bölümü ile 24 Mart Salı 2020 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm Fragmanı