in , ,

Netflix’in Parlayan Yıldızı: La Casa De Papel

İlk 2 sezonuyla Netflix platformunun en çok izlenen dizilerinden biri olan bu dizi La Casa De Papel 4. Sezon etiketiyle tüm dünya tarafından merakla beklenmektedir.

Son zamanlarda insanlar dizilerini internet üzerinden bilhassa da Netflix üzerinden takip etmektedirler. Hemen hemen bütün evde hatta bütün cihazlarda Netflix aboneliği mevcuttur. Bu platformun bu denli popüler olmasında tabii ki kaliteli içeriklerinin yanı sıra uygun ve cazip ödeme planları da etkilidir. Netflix aile ve arkadaş grupları için farklı ödeme seçenekleri vaat etmektedir. 4 kişilik gruplara aylık 10 Türk lirası gibi cüzi bir bedel talep etmektedir. Aynı andan 4 kullanıcının da kullanabildiği bu ödeme planı en çok tercih edilen plandır.

Netflix’in bu denli popüler olmasında kaliteli içerikler üretmesinin payını vurgulamıştık. Bu kaliteli içerikleri yapımcılara yaptırabildiği gibi kendi de çıkarabilmektedir. Netflix ülkemizde de oldukça popüler yapımlara imza atmıştır. Yerli yapımcılarımız tarafından çıkarılan Hakan Muhafız ve Atiye bu yapımlara örnektir.  Ülkemizde yerli yapımların yanında yabancı Netflix yapımları da oldukça popülerdir. Yabancı yapımlar içerisinde ise en çok izlenilen ve takip edilen yapım ise kuşku yok ki La Casa De Papel’dir.  İspanyol yapımı olan bu soygun dizisi yakın bir zamanda 4. Sezonuyla izleyicileriyle buluşacaktır.

İlk 2 sezonda İspanya Kraliyet darphanesini soyma planıyla karşımıza çıkan bu başyapıt 3. Ve Nisan ayında çıkacak olan 4. Sezonuyla İspanya Merkez Bankası’nı hedef almaktadır. Profesör adlı soygunun planlayıcı sayesinde ilk 2 sezonda amacına ulaşan çete 3. Sezonda İspanya Merkez Bankası soygununa başlamış ve 4. Sezonda burada geçecektir. İlk 2 sezonda profesörü yakalamak üzere çalışan Raquel ve darphanede çalışan Monica’da çetenin yeni üyeleridir.

İlk 2 sezonda babasının hayalini gerçekleştiren Profesör 3. Ve 4. Sezonuyla da abisinin yani Berlin’in planını uygulama koymaktadır. Tabii abisinin planını uygulamasında Rio’nun polis tarafından yakalanması ve onu kurtarma isteği de etkilidir.  İlk 2 sezonuyla Netflix platformunun en çok izlenen dizilerinden biri olan bu dizi La Casa De Papel 4. Sezon etiketiyle tüm dünya tarafından merakla beklenmektedir. Çekimleri tamamlanan 4. Sezonun 2020 nisanının ilk haftası platformda yerini alması tahmin edilmekte ve beklenmektedir.

2 Comments

Cevapla

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ve öfkeli 9 Fragman

Çılgın Hırsız The Rise of Gru Fragmanı Yayınlandı