in

Mucize Doktor 28. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı
Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı

Güney Kore dizilerini uyarlamasıyla tanıdık MF Yapım’ın FOX TV için yaptığı Mucize Hekim, bir tıbbi drama dizisidir. Mucize Hekim dizisi Güney Kore’de yayınlanan Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Good Doctor dizisi 2013 yılında Güney Kore’de yayınlanmış ve çok beğenilmiştir. Adı ülke sınırlarını aşmış ve The Good Doctor adıyla 2017 yılında ABD’de uyarlanmıştır. Böylece Good Doctor dizisi Mucize Doktor adıyla Türkiye’de her yerde uyarlanmış oldu. Yusuf Pirhasan’ın yönetmenlik yaptığı Mucize Doktor dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ve Iftihar Koralp kaleme alıyor. Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisinde başrol olarak yer alıyor. Bu isme Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygün, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hazal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Adin Külçe eşlik ediyor.

Mucize Hekim dizisi konusu

Mucize Hekim dizisi büyük zorluklarla uğraş eden bir doktorun hikayesini konu alıyor. Epeyce başarılı genç bir hekim olan Ali’nin büyük bir sırrı vardır. Bu sırrı kimselere, en yakın dostlarından bile saklamaktadır. Bu büyük sırrı ise şudur. Ali fiilen Otizm ve Savant Sendromuna sahiptir. Savant Sendromuna sahip şahısların genel zekası düşüktür fakat buna karşın bazı alanlarda başarılı, yetkin ve veri sahibi oldukları görülmektedir. Ali’nin bu alanı da doktorluktur. İnsanlarla iletişime geçmekte büyük zorluklar yaşamış Ali, özel durumunu hastanedeki iş arkadaşlarından ve hocalarından saklamak için uğraş vermektedir. 

Mucize Doktor dizisi karakterleri

Ali (Taner Ölmez): Otizm ve Savant Sendromuna sahip genç bir doktordur. Ufak bir kent artan Ali, Tıp Fakültesini kazanmış ve okulundan başarıyla mezun olmasının ardındaki doktorluğa yeni adım atmıştır. Özel durumu sebebiyle genel zekası düşüktür fakat tıp alanında epeyce yüksek düzeyde bir donanıma sahiptir. İnsanlarla konuşmak, iletişim kurmak onun için böylece de kolay değildir. Özel durumu yetmezmiş gibi bundan başka bütün bunları hocalarından ve meslek arkadaşlarından gizli tutmak için çaba sarf etmektedir. Pek ancak en yakın dostlarının bile bundan haberi yoktur. Durumunu saklamak için kendine has bir yöntemi vardır. Kuvvetli bir hafızası vardır, gördüğü bir şeyi basit basit unutmaz.

Mucize Doktor 28. Bölüm Özeti

Mucize Hekim , yeni bölümü ile 26 Mart Perşembe 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuruluş Osman 11. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 16. Bölüm Fragmanı

Zümrüdü Anka 4. Bölüm Fragmanı

Zümrüdü Anka 9. Bölüm Fragmanı