in

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Bölüm Fragmanı

Işlem Film’in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Senaryosu da Ersoy Güler göre kaleme alınan Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcılıklarını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner paylaşıyor. Bu isimlere Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Etken, Hüseyin Soysalan, Benzersiz Karaman, Gizem Güneş, Burak Can, Berfin Nilsu Aktaş, Ecem Çalhan, Ferda Kaynar, Merve Neşe Saçan, Mert Yavuzcan, Yasemin Hadivent, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek ve Can Kızıltuğ eşlik ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi konusu

Karadeniz’in bir köyünde büyüyen Kuzey ve Yıldız gençliklerinde birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdırlar. Her şey fazla harika gitmektedir. Sözlenirler ancak çok geçmeden aralarındaki aşk nefrete dönüşecektir. Kuzey, üniversite eğitimi için İstanbul’a gider. İstanbul’da başka bir kadına aşık olan Kuzey, köydeki hayatını geride bırakarak kendine yeni bir hayat kurar. Evlenip çocuk sahibi bile olur. Aradan yıllar geçer ve Kuzey, Yıldız’a yaşattığı şeyi yaşar. Eşi kadar terk edilmesinin peşinde kızlarını da yanına alarak gençliğine kadar yaşadığı köyüne geri döner. Fakat köydeki kimse Kuzey’i hoş karşılamaz. Bunların en başında da Yıldız yer almaktadır. Bu zaman zarfında Yıldız’ın gönlüne Kuzey dıştan kimse girmemiştir. Yıllarını Kuzey’e olan nefretini körükleyerek geçirmiştir. Kuzey’in köye geri dönmesi karşı çılgına dönen Yıldız, Kuzey’i İstanbul’a göndermek için her şeyi yapacaktır. Yaşanan her şey rağmen Kuzey ve Yıldız arasındaki aşk tekrar alevlenecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk karakterleri

Kuzey (İsmail Demirci): Kuzey, Yıldız’ın eski aşığı ve sözlüsüdür. Üniversite eğitimi için köyden şehre göç etmiştir. Orada Yıldız ile aralarındakileri tek yanlı olarak sonlandırarak başka bir kadınla evlenir. Aradan geçen yılların ardından karısı tarafından terk edilince çocuklarını da yanına alarak köyüne geri döner.

Yıldız (Aslıhan Güner): Yıldız, Kuzey’in eski aşığı ve sözlüsüdür. Genç yaşında Kuzey kadar terk edilir. Yıllar boyu Kuzey’i sevmeye devam etse de ona olan nefreti daha ağır basmaktadır. Kuzey, köye geri dönünce onu geri çevirmek için elinden geleni yapar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Birim Özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümü ile 07 Mart Cumartesi 2020 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Payitaht Abdülhamid 111. Bölüm Fragmanı

Better Call Saul’den Büyük Sürpriz!

Better Call Saul’den Büyük Sürpriz!