in

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 22. Bölüm Fragmanı

Süreç Film’in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Senaryosu da Ersoy Güler göre kaleme alınan Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcılıklarını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner paylaşıyor. Bu isimlere Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Dominant, Hüseyin Soysalan, Özgün Karaman, Gizem Güneş, Burak Can, Berfin Nilsu Aktaş, Ecem Çalhan, Ferda Kaynar, Merve Keyifli, Mert Yavuzcan, Yasemin Hadivent, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek ve Can Kızıltuğ eşlik ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi konusu

Karadeniz’in bir köyünde çoğalan Kuzey ve Yıldız gençliklerinde birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdırlar. Her şey fazla inanılmaz gitmektedir. Sözlenirler ama çok geçmeden aralarındaki aşk nefrete dönüşecektir. Kuzey, üniversite eğitimi için İstanbul’a gider. İstanbul’da başka bir kadına aşık olan Kuzey, köydeki hayatını geride bırakarak kendine yeni bir hayat kurar. Evlenip çocuk sahibi bile olur. Aradan yıllar geçer ve Kuzey, Yıldız’a yaşattığı şeyi yaşar. Eşi göre terk edilmesinin peşinde kızlarını da yanına alarak gençliğine değin yaşadığı köyüne geri döner. Oysa köydeki kimse Kuzey’i güzel karşılamaz. Bunların en başında da Yıldız yer almaktadır. Bu süre dahilinde Yıldız’ın gönlüne Kuzey dışarıda kimse girmemiştir. Yıllarını Kuzey’e olan nefretini körükleyerek geçirmiştir. Kuzey’in köye geri dönmesi karşı çılgına dönen Yıldız, Kuzey’i İstanbul’a yollamak için her şeyi yapacaktır. Yaşanan her şey rağmen Kuzey ve Yıldız arasındaki aşk yeniden alevlenecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk karakterleri

Kuzey (İsmail Demirci): Kuzey, Yıldız’ın eski aşığı ve sözlüsüdür. Üniversite eğitimi için köyden şehre göç etmiştir. Orada Yıldız ile aralarındakileri tek yanlı olarak sonlandırarak başka bir kadınla evlenir. Aradan geçen yılların ardından karısı göre terk edilince çocuklarını da yanına alarak köyüne geri döner.

Yıldız (Aslıhan Güner): Yıldız, Kuzey’in eski aşığı ve sözlüsüdür. Genç yaşında Kuzey kadar terk edilir. Yıllar boyu Kuzey’i sevmeye devam etse de ona olan nefreti daha ağır basmaktadır. Kuzey, köye geri dönünce onu geri çevirmek için elinden geleni yapar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 22. Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümü ile 22 Şubat Cumartesi 2020 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Humraz Cin Tarikatı Fragman

Humraz Cin Tarikatı Fragman

Eltilerin Savaşı Teaser

Eltilerin Savaşı Teaser