in

Kuruluş Osman 16. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 11. Bölüm Fragmanı
Kuruluş Osman 11. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın yaptığı ATV kanalına ait iddalı bir yapımdır. Diriliş Ertuğrul’un devamı özelliğinde seyirci ile buluşacak dizinin oyuncu kadrosu hemen şimdi iyice belirlenmiş değil. Burak Özcivit’in Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman Bey’i canlandıracağı ve merakla beklenen dizinin konusu ise Şöyle;

Ertuğrul oğlu Osman, babasının tahtı bırakmasından daha sonra Şeyh Edebalı’nın eğitim verdiği külliyede bir rüya görür. Rüyasında Girdiği Otağda karşı anlamsız bir taht, tahtın üzerinde bir sancak, bir Kur’an ve diğer taraftan pusat vardır.  Osman Gökyüzünden üstüne düşen Nur’a döndüğünde gökyüzünde parlayan hilal gözünü kamaştırır. Her Tarafta Tahta dönecekken bir anda göğsünden arşa yükselen Çınar ağacını görür ve bitmiş tahta döndüğünde Kur’an, pusat ve Bayrak bundan böyle onun göğsüne nakşolmuştur. Arka fonda Şeyh Edebalı’nın sesinden Bak Oğul dizeleri dökülür. 

Hemen Şimdi Oyuncu kadrosu ile ilgili Burak Özcivit, Ragıp Savaş, Ayşegül Günay, Saruhan .Hünel diışında kadronun belli olmadığı dizinin bilgileri yakında tamamlanacaktır. 

Kuruluş Osman 16. Birim Özeti

Kuruluş Osman, yeni bölümü ile 25 Mart Çarşamba 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğretmen 1. Bölüm Fragmanı

Öğretmen 4. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 28. Bölüm Fragmanı