in

Kalp Yarası 3. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 1. Bölüm Fragmanı
Kalp Yarası 1. Bölüm Fragmanı
Kalp Yarası, ilk bölümü ile 2021 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Sema Ali Erol, Mahir Erol ,Özgül Türküler Akad tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban yer almaktadır. Macera türündeki dizi, atv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Gökhan Alkan bulunan Kalp Yarası dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Kalp Yarası 3. Bölüm Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kalp Yarası 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Temmuz 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sema Ali Erol, Mahir Erol ,Özgül Türküler Akad tarafından kaleme alınan, Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kalp Yarası dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşkın Tarifi 1. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 6. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 1. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 5. Bölüm Fragmanı