in

Hekimoğlu 8. Bölüm Fragmanı

Karga Seven Pictures tarafından Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin birincil günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Harikulade Asır gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol bölge Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve birim başkanı bir hekim. Pek bir hekim oysa, teşhis konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, ego, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir doktor. Çalıştığı hastanede bölüm başkanı olan Hekimoğlu, tüm ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yanlamasına da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Ateş Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Doktor Ateş, çalıştığı hastanede en zor hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir teşhis ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Gaye ile başı kötü derttedir. Çünkü Hekim Niyet kendisinin yalnızca teşhisde değil polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Lakin Hekimoğlu hastaların palavracı şikeyetlerinden fazlası ile bunalmış sadece doğrusu ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu koşul Hekim Gaye’nin tansiyonunu yavaşça yükseltece ve Doktor Ateş Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Maksat ( Ebru Özkan)

Alev Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Alev Hekimoğlunun sadece ihtiyacı olan hastalar ile değil poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Ama bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Hekim Orhan (Okan Yalabık)

Hekim Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Doktor Alev dek gerekli ama onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 

Hekimoğlu 8. Bölüm Özeti

Hekimoğlu, yeni bölümü ile 18 Şubat Salı 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ramo 6. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar 6. Bölüm Fragmanı