in

Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı

Karga Seven Pictures göre Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin birincil günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Mükemmel Yüzyıl gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol bölge Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve birim başkanı bir doktor. Böylece bir hekim oysa, tanı konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, benlik, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir hekim. Çalıştığı hastanede birim başkanı olan Hekimoğlu, tüm ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yanlamasına da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Alev Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Doktor Ateş, çalıştığı hastanede en kuvvet hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir teşhis ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Maksat ile başı kötü derttedir. Çünkü Hekim Hedef kendisinin yalnızca teşhisde yok polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Ama Hekimoğlu hastaların yalancı şikeyetlerinden fazlası ile bıkkın yalnızca aslında ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu durum Hekim Amaç’nin tansiyonunu ağır ağır yükseltece ve Doktor Ateş Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Niyet ( Ebru Özkan)

Ateş Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Ateş Hekimoğlunun yalnızca ihtiyacı olan hastalar ile değil poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Fakat bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Hekim Orhan (Okan Yalabık)

Doktor Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Hekim Ateş kadar zorunlu fakat onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 

Hekimoğlu 14. Bölüm Özeti

Hekimoğlu, yeni bölümü ile 31 Mart Salı 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gel Dese Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Gel Dese Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 27. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 27. Bölüm Fragmanı