in

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm Fragmanı
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, başlangıçta 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi haberdar olan, herkes kadar bilinen, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da karışıklık içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki tüm kadınaların ilgi odağı olmak ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir öneri üzerine ya mafyaya ihanet edecek ya da kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, süre içerisinde yaşadığı bütün sıkıntıları unutmak için, bütün işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Azıcık olsun huzura kavuşan aile için fena olayların yaşanması çokta uzaktan değildir. Hızır’dan intikam olmak isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların arkasında Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Ama bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşı büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç süre kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes kadar Hızır Reis olarak belli Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin arkasında intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olasılık deha vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de tehlikeli bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün gerisinde ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları asla unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için meydana çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşı buluverir. Kafasına koyduğunu asla geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere karşı oldukça acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Yetim (Olgun Yıldırım); Geri mutasyon işi ile uğraşan Yaşar, çöpten bulunan kişisel atıklar ile çoğu bilgi edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi bilen Yaşar Yetim’in dehşet duygusundan haberi dahi yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonradan annesiyle bir daha görüşmez. Çakır için ailede önemli bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, oldukça zeki ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Birim Özeti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümü ile 24 Mart Salı 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ramo 11. Bölüm Fragmanı

Ramo 11. Bölüm Fragmanı

Hercai 38. Bölüm Fragmanı

Hercai 38. Bölüm Fragmanı