in

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk olarak 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi haberdar olan, cümbür cemaat göre belli, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da karışıklık içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki bütün kadınaların alaka odağı almak ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir öneri üstüne ya mafyaya ihanet edecek veya kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki kadın elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, vakit içerisinde yaşadığı bütün sıkıntıları hatırlamamak için, bütün işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Biraz olsun huzura kavuşan aile için kötü olayların yaşanması çokta uzak değildir. Hızır’dan intikam elde etmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Tüm bu olanların ardındaki Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Fakat bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşısında büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç süre kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes kadar Hızır Reis olarak tanınan Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin ardından intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olasılık zeka vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de güvenli olmayan bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün ardından ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları asla unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşı buluverir. Kafasına koyduğunu katiyen geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere aleyhinde oldukça acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Öksüz (Olgun Şimşek); Geri değişim işi ile uğraşan Yaşar, çöpten yer alan bireysel atıklar ile çoğu data edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi haberdar olan Yaşar Kimsesiz’in korku duygusundan haberi zeka yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonra annesiyle bir daha görüşmez. Çakır için ailede kayda değer bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, oldukça akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. Bölüm Özeti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümü ile 10 Mart Salı 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Better Call Saul’den Büyük Sürpriz!

Better Call Saul’den Büyük Sürpriz!

Hekimoğlu 11. Bölüm Fragmanı