in

Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı

Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı
Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı
Dünya Hali, ilk bölümü ile 2021 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Osman Nail Doğan tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Trt 1 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Caner Şahin bulunan Dünya Hali dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Caner Şahin,Pelin Abay,Tolga Tekin,Ozan Çelik,Ayfer Tokatlı,Hakan Emre Ünal,Mert Denizmen,Mekin Sezer,Şehsuvar Aktaş gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Dünya Hali 1. Bölüm Özeti

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Dünya Hali 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. Dünya Hali yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Osman Nail Doğan tarafından kaleme alınan, Caner Şahin,Pelin Abay,Tolga Tekin,Ozan Çelik,Ayfer Tokatlı,Hakan Emre Ünal,Mert Denizmen,Mekin Sezer,Şehsuvar Aktaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Dünya Hali dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kazara Aşk 1. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 5. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 1. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 7. Bölüm Fragmanı