in ,

Doğduğun Ev Kaderindir 6. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 6. Bölüm Fragmanı
Doğduğun Ev Kaderindir 6. Bölüm Fragmanı

OGM Pictures imzası ile TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak dizi Çağrı Sancak yönetmenliğinde Eylem Canpolatın kaleminden yazılıyor.  Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Demirkol’un paylaştığı dizide Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Ocak 2020’de seyircisine kavuşması beklenen Doğduğun Konut Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun fazla okunan kitabı Camdaki Kız romanının günümüz uyarlamasıdır. 

Birbirlerine fazla aşık Mehdi ve Zeynep’in dillere destan olan aşklarını anlatacak. Dillere destan ama yüreklere sızı aşkları. Geldikleri ailelerinin sorumluluğu ve yükleri ile kaynaştırdıkları aşklarının altından kalkabilecekler mi? 

Zeynep ( Demet Özdemir)

Çocukluğundan çektiği acılar ve ruhunda izlerini bırakan travmalardan kurtulmanın yollarını ararken kendisini, tıpkı kendisi gibi yaraları sarılmayı bekleyen Mehdinin hayatının içinde bulur. Az Önce 20 li yaşlarında güzeller güzeli kızdır. 

Mehdi ( İbrahim Çelikkol)

Mehdi, Zeynep’i gördüğü an kendisini aşkın kollarına atmış ama geçmiş acılarını bir lahza unutamamış delikanlıdır. Zeynep onun yaralarını saracak fakat Mehdi hep ona bir adım geri duracaktır. Ta ki onda kendi yaralarını görene dek. 

Doğduğun Konut Kaderindir 6. Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir, yeni bölümü ile 12 Şubat Çarşamba 2020 tarihinde Tv8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 33. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 33. Bölüm Fragmanı