in

Cam Tavanlar 7. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar 1. Bölüm Fragmanı
Cam Tavanlar 1. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar; Ojo Pictures’in Show TV için hazırladığı yaz dizisidir.

Tanıtımlarında alışılagelmiş yaz dizilerinden olmayacağı özellikle vurgulanan ve böylece beklentileri yükselten dizinin başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka üstleniyor. Rekabet, intikam, aşk ve azim gibi birçok temanın işleneceği dizinin senaryosu ise Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor.

Hayatın neredeyse her alanında yer alan kadın ve erkek arasındaki eşitsizlik eğlenceli bir temayla izleyiciye aktarılacak.İş hayatında kendi emekleriyle bir başına yükselmeye çalışan genç bir kadının, sırf erkek olduğu için birçok imkanın hiçbir çaba sarf etmeden ayağına kadar gelen rakibiyle arasındaki azim dolu yarışın nasıl tutku dolu bir aşka dönüştüğüne hep beraber tanık olacağız.

Cam Tavanlar oyuncu kadrosunda, oyuncu kadrosunda Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Cam Tavanlar 7. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Cam Tavanlar 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Temmuz 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Cam Tavanlar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Meriç Acemi tarafından kaleme alınan, Bensu Soral,Kubilay Aka ,Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı,Cevdet Arıcılar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Cam Tavanlar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 46. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 1. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 6. Bölüm Fragmanı