in

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve yetim gelişmek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanına çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir tutku ve aşk ile bağlı olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı banal bir gece de daha aşağı üst olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir meslek bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan hikaye Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en zengin ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den değerli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün tehlikeli bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey yok. Parada pulda gözü değil. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva hazırlamak. Ancak bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı adamakıllı değişen Yılmaz’ı içine düştüğü hayat bambaşka yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı edinmek. Para hırsı gözünü kör etmiş, istekleri için yapamayacağı şey değil fakat Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı değil. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görünce aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar bayan oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva ayarlamak. Abisinin hatası nedeniyle hayatı daha alçak üstteki olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha şiddet kararlar devretmek zorunda kalacaktır.

Çok Eskiden Çukurova 61. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümü ile 26 Mart Perşembe 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı

Ramo 11. Bölüm Fragmanı

Ramo 11. Bölüm Fragmanı