in

Bir Zamanlar Çukurova 58. Bölüm Fragmanı

Çok Eskiden Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız gelişmek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanına çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir arzu ve aşk ile alt olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı sıradan bir gece de daha aşağı üst olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan hikaye Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını ebediyen değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den değerli hiç bir şeyi değil. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün güvenli olmayan bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey değil. Parada pulda gözü değil. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva düzenlemek. Oysa bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı en ince ayrıntısına kadar değişen Yılmaz’ı içine düştüğü hayat ayrı yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı edinmek. Para hırsı gözünü kör etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok fakat Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı yok. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görünce aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva koymak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı daha aşağı üstteki olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha kuvvet kararlar saptamak zorunda kalacaktır.

Çok Eskiden Çukurova 58. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümü ile 05 Mart Perşembe 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuruluş Osman 11. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 13. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 25. Bölüm Fragmanı