in

Baraj 34. Bölüm Fragmanı

Baraj 1. Bölüm Fragmanı
Baraj 1. Bölüm Fragmanı
Baraj, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Hasan Tolga Pulat tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözekli yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Fox Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Burak Yörük bulunan Baraj dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Nebahat Çehre, Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan, İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç, Şamil Kafkas, Rana Cabbar, Serkan Karakurt, Osman Ataseven, gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Baraj 34. Bölüm Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Baraj 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 06 Nisan 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Baraj yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hasan Tolga Pulat tarafından kaleme alınan, Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Nebahat Çehre, Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan, İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç, Şamil Kafkas, Rana Cabbar, Serkan Karakurt, Osman Ataseven, gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Baraj dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çukur 87. Bölüm Fragmanı

Çukur 123. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 69. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 105. Bölüm Fragmanı