in

Babil 10. Bölüm Fragmanı

Babil 5. Bölüm Fragmanı
Babil 5. Bölüm Fragmanı

Nükhet Bıçakçı ve Açlık Yücel’in yazdığı Ay Yapım’ınyeni projesi Babil dizisi için Star Tv ile  anlaşıldı. Daha önce bir internet dizisiolarak planlana dizi yayınlama tarihlerinde yaşanan aksaklıktan nedeniyle TV kanalında yayınlanma kararı alındı. Babil dizisinin yönetmenliğini daha önce içerde ve KAradayı dizisinin yönetmenliğini üstlenen Uluç Bayraktar yapıyor. Baştollerini Halit Ergenç, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta yer alıyor. 

Büyük bir üniversitede Ekonomi bölümü hocalığı yapan İrfan, okulun akıl ve davranışlarına aykırı düşünceleri yüzünden okuldan atılır. küçük işlerle hayatlarını geçindirirken, İrfan’ın oğlu tedavisi herkesce muhtemel olmayan, oldukça pahalı tedavisi olan bir hastalığa yakalanır. Her baba gibi İrfan’ın da görevi çocuğu için çare parasını temin etmektir. Arkadaşı ile emlak işine atılır. İyide para kazanır fakat emlak mafyası ellerinde avuçlarında ne varsa alır. 

Çare için telaş etmesi gerektiğinin haberdar İrfan, arkadaşı Başat ile ülkenin en büyük saadet zincirini kurar. İşler istediği gibi gider. Çare ve tedaviden daha fazlasını kazanırlar. Ama kazanılan bu para İrfan ve Dominant’in hayatındaki tüm sırların açığa çıkmasındaki en büyük basamak olur ve ikisinin hayatlarıda arapsaçına dönerler. 

Babil Oyuncu Kadrosu

İrfan (Halit Ergenç)

İrfan, ideal fikirleri ve yöntemleri olan Ekonomi profesörüdür. ÇAlıştığı okuldan gözü kara fikirleri nedeni ile atılır. Oğlunun tedavisi için ülkeyi soyar lakin kazandığı  haksız gelir onu ve eşinin hayatındaki baskılanan sırları açığa çıkartır. 

Ayşe (Aslı Enver)

Ayşe Ekonomi öğrencisidir. Güzelliği ile kendinden fazlaca laf ettirir. Süleyman hocanın asistanıdır. İdealist düşünceleri onu günden güne İrfan’a bağlar. 

Egemen (Ozan Güven)

İrfan ve Eşi Eda’nın kundaktan arkadaşıdır. Arkadaşının zorlama günü için akla gelemiyecek işler yapar. İrfan’ın oğlunu kurtaranda ve İrfan’ın hayatını daha aşağı üst edende odur. 

Babil 10. Birim Özeti

Babil, yeni bölümü ile 27 Mart Cuma 2020 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı