in

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Fragmanı
Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Fragmanı
Aşk Mantık İntikam, ilk bölümü ile 2021 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Özlem İnci Hekimoğlu , Nil Güleç Ünsal tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Öztürk yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Fox Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Burcu Özberk bulunan Aşk Mantık İntikam dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel,Burak Yörük gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aşk Mantık İntikam 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Haziran 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Özlem İnci Hekimoğlu , Nil Güleç Ünsal tarafından kaleme alınan, Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel,Burak Yörük gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizdeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kefaret 1. Bölüm Fragmanı

Kefaret 29. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 99. Bölüm Fragmanı