in

Arka Sokaklar 550. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı

Her Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Arkadaki Sokaklar dizisi uzun süredir seyircisiyle birlikte. İlk olarak 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Arkadaki Sokaklar, uzun süre hayatta kalmayı başaran nadir dizilerden birisi oldu. Kısa sürede başarısını ispatlayan Arkadaki Sokaklar ekibi yalnızca polisiye bir dizi olarak yok bununla birlikte da kocaman bir aile olarak ekranlarda olmaya devam ediyor.

Koskoca bir şehir halkı ve o şehrin kahramanları… Arkadaki Sokaklar, İstanbul Asayiş Şube’de görevlendirilen bir ekibin hikayesini anlatıyor. ara sıra hüzünlendiren bir hikaye olsa da birçok süre koca yürekli polislerimizin başarısını gözler önüne serer. Ekibin babası olarak tanıdık Rıza Baba, tekrar tekrar yol belirten kişi olacaktır. Her türlü sevince ve zorluklara birlikte göğüs gereceklerdir. ara sıra Arka Sokaklar ekibine veda edenler olsa da dizi, hiçbir vakit bütünlüğünü kaybetmeyerek seyircisini her bölümde memnun etmeyi başardı.

Sevilen dizi Arkadaki Sokaklar ekibinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Hür Ozan, Oya Okar, Yüksek Dağ Korkmaz, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Usta, Hülya Kalebayır Çelik, Merve Oflaz, Can Başak, Boğaç Aksoy, Başak Atıcı, Kerimhan Duman, Manolya Aşık, Yüsra Geyik, Iftihar Bay, Furkan Göksel, Tunç Oğuz, Beste Seyhan Şamcı, Melisa Şalgam,  Efe Günay, Kaan Uslu gibi isimler yer almaktadır.

Arkadaki Sokaklar karakterleri

Rıza Aristokrat (Galibiyet Ergin); Arkadaki Sokaklar dizisinin babası Rıza Baba, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube emniyet amiridir. Ekibin yönetmeni konumundaki Rıza Baba, mesleği ve ailesi için nefes almaktadır.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh); Arka Sokaklar ekibinin önemli komiserlerinden birisi. Daha önce Doğu görevinde yer alan Mesut komiser, oğlu Tunç ile engebeli bir yaşamda mücadele etmektedir. Ekipte oldukça seilen kişiler arasında bulunan Mesut, mesleğinde çk fazla sert bir polis olarak tanınır.

Hüsnü Çoban(Hür Ozan); Arka Sokaklar ekibinin en eski komiserlerden birisi. Insancıl kişiliğiyle dikkat çeken Hüsnü komiser, beş çocuğu ve eşi Suat ile geçinmeye çalışmaktadır. Hüsnü Çoban’ın bir türlü aksikler peşini bırakmaz. Her şeye karşın çocukları için hiçbir süre yılmayacaktır.

Ali Akdoğan(Alp Korkmaz); Ekibin genç komiserlerinden Ali, Rıza babanın kızı ile evlenir. Ekipte keskin nişancı olarak görevlendirilir.

Selin Koçoğlu(Oya Okar); Arkadaki Sokaklar ekibinin başarılı ve güzel komiserlerinden birisi.

Nazike(Nazlı Tosunoğlu); Nazike, Hüsnü Çoban’ın tatlı belası. Suat’ın teyzesi olan ve benzer evde yaşayan Nazike, ara sıra Hüsnü Çoban’ı çileden çıkarsa da ailenin vazgeçilmezidir.

Pınar Asilzade(İpek Yaylacıoğlu); Rıza Baba’nın hoş kızı. Rıza Baba’nın ekibinden Ali’ye aşık olur ve evlenirler. Evliliklerinden bir çocukları vardır.

Zeliha Çoban(Yüsra Geyik); Hüsnü Çoban’ın büyük kızı. Hemen Hemen dizide büyüyen Zeliha, keza güzelliğiyle ayrıca de karakteriyle uyarı çekiyor.

Tekin Çoban(Onur Bay) ve Metin Çoban(Furkan Göksel); Hüsnü Çoban’ın oğulları.

Arka Sokaklar 550. Birim Özeti

Arkadaki Sokaklar, yeni bölümü ile 17 Nisan Cuma 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survivor 2020 29. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 42. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 29. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 43. Bölüm Fragmanı