in

Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı

Her Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi uzun süredir seyircisiyle birlikte. İlk olarak 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Arkadaki Sokaklar, uzun vakit hayatta kalmayı başaran nadir dizilerden birisi oldu. Kısa sürede başarısını ispatlayan Arkadaki Sokaklar ekibi sadece polisiye bir dizi olarak değil aynı zamanda da kocaman bir aile olarak ekranlarda olmaya devam ediyor.

Koskoca bir kent ve o şehrin kahramanları… Arkadaki Sokaklar, İstanbul Asayiş Şube’de görevlendirilen bir ekibin hikayesini anlatıyor. ara sıra hüzünlendiren bir öykü olsa da çoğu zaman koca yürekli polislerimizin başarısını gözler önüne serer. Ekibin babası olarak bilinen Rıza Baba, daima yol bildiren birey olacaktır. Her türlü sevince ve zorluklara birlikte göğüs gereceklerdir. zaman zaman Arkadaki Sokaklar ekibine veda edenler olsa da dizi, hiçbir süre bütünlüğünü kaybetmeyerek seyircisini her bölümde hoşnut etmeyi başardı.

Sevilen dizi Arka Sokaklar ekibinde, Başarı Ergin, Şevket Çoruh, Serbest Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz, Arzu Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Sanatçı, Hülya Kalebayır Çelik, Merve Oflaz, Can Başak, Boğaç Aksoy, Başak Atıcı, Kerimhan Duman, Manolya Aşık, Yüsra Geyik, Iftihar Bay, Furkan Göksel, Tunç Oğuz, Beste Seyhan Şamcı, Melisa Şalgam,  Efe Günay, Kaan Yumuşak Başlı gibi isimler yer almaktadır.

Arka Sokaklar karakterleri

Rıza Aristokrat (Zafer Ergin); Arkadaki Sokaklar dizisinin babası Rıza Baba, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube emniyet amiridir. Ekibin yönetmeni konumundaki Rıza Baba, mesleği ve ailesi için nefes almaktadır.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh); Arkadaki Sokaklar ekibinin manâlı komiserlerinden birisi. Daha önce Doğu görevinde bulunan Mesut komiser, oğlu Tunç ile zorlu bir yaşamda mücadele etmektedir. Ekipte oldukça seilen kişiler aralarında yer alan Mesut, mesleğinde çk artı sert bir polis olarak tanınır.

Hüsnü Çoban(Özgür Ozan); Arkadaki Sokaklar ekibinin en eski komiserlerden birisi. Sevecen kişiliğiyle uyarı çeken Hüsnü komiser, beş çocuğu ve eşi Suat ile geçinmeye çalışmaktadır. Hüsnü Çoban’ın bir türlü aksikler peşini bırakmaz. Her şeye rağmen çocukları için hiçbir zaman yılmayacaktır.

Ali Akdoğan(Yüksek Dağ Korkmaz); Ekibin genç komiserlerinden Ali, Rıza babanın kızı ile evlenir. Ekipte belirgin nişancı olarak görevlendirilir.

Selin Koçoğlu(Oya Okar); Arka Sokaklar ekibinin başarılı ve hoş komiserlerinden birisi.

Nazike(Nazlı Tosunoğlu); Nazike, Hüsnü Çoban’ın tatlı belası. Suat’ın teyzesi olan ve aynı evde yaşayan Nazike, zaman zaman Hüsnü Çoban’ı çileden çıkarsa da ailenin vazgeçilmezidir.

Pınar Soylu(İpek Yaylacıoğlu); Rıza Baba’nın hoş kızı. Rıza Baba’nın ekibinden Ali’ye aşık olur ve evlenirler. Evliliklerinden bir çocukları vardır.

Zeliha Çoban(Yüsra Geyik); Hüsnü Çoban’ın büyük kızı. Adeta dizide gelişen Zeliha, keza güzelliğiyle ayrıca de karakteriyle dikkat çekiyor.

Tekin Çoban(Övünç Bay) ve Metin Çoban(Furkan Göksel); Hüsnü Çoban’ın oğulları.

Arka Sokaklar 548. Birim Özeti

Arkadaki Sokaklar, yeni bölümü ile 27 Mart Cuma 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Makaleyi Oylayın Lütfen !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Payitaht Abdülhamid 114. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 114. Bölüm Fragmanı

Babil 5. Bölüm Fragmanı

Babil 10. Bölüm Fragmanı