in , ,

2020’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler

En çok izlenen yabancı diziler serimizin yeni yazısı sizlerle

Amerika başta olmakla beraber dünyadaki tüm televizyon kanalları düşüşe geçmiştir. Televizyon kanalları yerine dijital platformlar daha önemli bir hal almaya başladı. Uzun süredir yeni sezonlarına hasret kalınan birçok yapım 2020 senesinde yeni sezonlarıyla geri dönüş yapmaya hazır bir durumda. Gelin hep beraber 2020’de en çok izlenen yabancı diziler neler sırasıyla bir bakalım.
La Casa De Papel

İlk 2 sezonuyla Netflix platformunun en çok izlenen dizilerinden biri olan bu dizi La Casa De Papel 4. Sezon etiketiyle tüm dünya tarafından merakla beklenmektedir. La Casa  Del Papel  ile ilgili detaylı yazımıza  buradan  ulaşabilirisiniz.

The Outsider

İlk sırada The Outsider yer almakta. Stephan King severlerini heyecanlandıran bu dizi HBO yapımı olmasından dolayı beklentiyi de yüksek tutmakta. Jason Bateman’ın da yer aldığı dizide 11 yaşındaki çocuğun öldürülmesinden sonrasında başlayan konuları ve bilim kurgusal maceralar içerisinde gelişen olayları ele almaktadır. Dizi 12 Ocak 2020’de yayına girse de en çok izlenen diziler arasında yerini almıştır.

Messiah

Messiah dizisi 2020 senesinde girdiğimiz ilk gün Netflix de yayına girmiş olmasına rağmen sürükleyici olduğu izlenen tarafından söylenmektedir. 45 dakikalık ve 10 bölümden oluşmuş olan dizinin başrol oyuncularında Ture Dedective dizisinde yer alan Michelle Monaghan dışında John Ortiz, Tomer Sisley ve Mehdi Dehbi gibi harika isimler yer alıyor.

Messiah dizisinin konusu Orta Doğu ve Amerika’da geçmekte. Orta Doğu’da gizemli adamın ortaya çıkması ile beraber toplum ikiye ayrılmaktadır. Bazıları harikalar yaratan gibi bir adam olduğuna inanırken diğerleriyse toplum düzenini bozmaya gelen bir sahtekarın olduğunu düşünmekte. Sosyal medyada da konuşulan ve sevenler ile sevmeyen kişilerin sert bir şekilde diziyi ikiye ayrılmasına neden olsa da dram ve gizem dizileri sevenler için muhteşem bir tercih olacaktır.

Nine Perfect Strangers

2020’de en çok izlenen yabancı diziler arasında Big Little Lies’ın yazarı Liane Moriarty’nin son romanından uyarlaması olan Nine Perfect Strangers tekrardan Nicole Kidman’ın yapımcılığını ve başrolünü almış olduğu bir dizidir.

The Eddy

La La Land Oscar ödüllü yönetmen Damien Chazelle’nin yönetmiş olduğu yeni Netflix dizisi The Eddy Paris’in yaşam noktasında canlı müziğe gönül vermiş kulübü konu almıştır. Müzikal dizi sevenler için vazgeçilmez bir dizi olacak. Yeni bölümlerini iple çekeceğinize eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çılgın Hırsız The Rise of Gru Fragmanı Yayınlandı

2019 Yılı En Çok Gişe Yapan Filmler